جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

درباره ما

زیتون اصفهان

شیر فراویژه حاوی آغوز (نوزا)

شیر فراویژه حاوی آغوز یک محصول دانش بنیان و سلامت محور برای کسانی است که ارتقا سلامتی خود می اندیشند. این محصول حاصل تلاش یک تیم تحقیقاتی بوده و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،مرکز ویروس شناسی دانشگاه اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تولید گردیده است.  تولید شیر حاوی آغوز فراویژه که مراحل مختلف اجرای آن چندین مرتبه در مراکز مختلف از جمله، مرکز ویروس‌شناسی دانشگاه اصفهان، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد داوری قرار گرفته است، از سال ۱۳۹۹ در قالب طرح تحقیقاتی آغاز گردید و موفق به اخذ مجوز های لازم از کمیته نوآورانه سازمان غذا و دارو کشور شد. همچنین این طرح موفق به دریافت کد اخلاقIR.MUI.MED.REC.1399.672  ، کد IRCT:IRCT20200927048849N1 و پروانه بهداشتی ساخت ۲۳۷۶/ظ/۱۵ غذا و دارو گردید. مقاله مربوطه نیز در یکی از معتبرترین مجلات بین المللی (Frontiers in Nutrition) به چاپ رسیده است.

 

891567-Poultrycopy-1432484915

زیتون اصفهان نزدیک سه دهه است که در زمینه اصلاح نژاد صنعت گاو شیری پیشگام بوده است، و خدمات رسانی در این زمینه را همواره با یک روند رو به رشد دنبال کرده است. همچنین مفتخر است که در ارائه و گسترش استفاده از روشهای نوین اصلاح نژادی در سطح استان اصفهان و کشور دارای سهمی ویژه می باشد. در حال حاضر نیز ارائه دهنده با کیفیت ترین اسپرم های ژنومیک و دارای ثبت جهانی با قیمتی مناسب می باشد. در شرایط کنونی اقتصادی در بین نهاده های دامی شاید تنها اسپرم با کیفیت و دارای استاندارد جهانی است، که علی رغم تحریم ها و شرایط نامساعد ارزی، قیمتش کاهش یافته و در

زیتون اصفهان

زیتون اصفهان نزدیک سه دهه است که در زمینه اصلاح نژاد صنعت گاو شیری پیشگام بوده است، و خدمات رسانی در این زمینه را همواره با یک روند رو به رشد دنبال کرده است. همچنین مفتخر است که در ارائه و گسترش استفاده از روشهای نوین اصلاح نژادی در سطح استان اصفهان و کشور دارای سهمی ویژه می باشد. در حال حاضر نیز ارائه دهنده با کیفیت ترین اسپرم های ژنومیک و دارای ثبت جهانی با قیمتی مناسب می باشد. در شرایط کنونی اقتصادی در بین نهاده های دامی شاید تنها اسپرم با کیفیت و دارای استاندارد جهانی است، که علی رغم تحریم ها و شرایط نامساعد ارزی، قیمتش کاهش یافته و در تنوع قابل توجه در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد. نتیجه گرایش تولید کنندگان طی چند دهه گذشته در این بخش به سمت روش های نوین اصلاح نژادی و استفاده از اسپرم های با کیفیت بالا، ارتقاء کمی و کیفی صنعت گاو شیری بوده است. که با مقایسه میزان کمی تولید به ازاء هر راس گاو شیری و حجم کلی تولید آن در استان و کشور بخوبی قابل ارزیابی است.

بروزترین اخبار و فعالیت ها

درخواست مشاوره رایگان