جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

عرضه مرغ ۴۳ هزار تومانی

  • تاریخ نشر : فروردین ۲۶, ۱۴۰۳
  • نویسنده : زیتون اصفهانبه گزارش خبر گزاری مهر:

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از ذخیره سازی، توزیع و عرضه مرغ منجمد ۵۳هزار تومانی به قیمت مصرف کننده ۴۳ هزار تومان در بازار تبریز و شهرستان های استان خبر داد.

منوچهر رحمانی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش ۱۰ هزار تومانی قیمت مرغ منجمد در آذربایجان شرقی، اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار به مناسبت نزدیک شدن به ایام عید و همچنین ماه مبارک رمضان و حمایت از مصرف کنندگان قیمت مرغ منجمد از ۵۳ هزار تومان به ۴۳ هزار تومان کاهش پیدا کرد.

وی گفت: مردم می‌توانند برای تهیه مرغ منجمد با این قیمت به تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و فروشگاه‌هایی که در سطح شهر مرغ منجمد عرضه می‌کنند، مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی نیز با بیان اینکه عرضه مرغ منجمد با این قیمت تا پایان ماه رمضان در قالب طرح فجر تا فطر ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: مردم استان آذربایجان شرقی از بابت گوشت مرغ نبایستی هیچ گونه نگرانی داشته باشند زیرا که مرغ مورد نیاز استان تا پایان ماه مبارک رمضان تأمین شده است و در ایامی که مرغ مازاد بر نیاز استان تولید می‌شود، وارد چرخه منجمد شده و ذخیره سازی صورت می‌گیرد و در زمان مورد نیاز به منظور تنظیم بازار به بازار عرضه می‌شود.

وحید کاظم زاده با اشاره به موجودی خوب گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ منجمد در سردخانه‌های استان، گفت: حجم زیادی از گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد در سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام استان ذخیره سازی شده و به هر میزان که بازار کشش داشته باشد، عرضه گوشت منجمد را با قیمت مصوب دولتی ادامه خواهیم داد.

وی از آغاز توزیع ۵۰۰ تن مرغ منجمد در مرحله نخست این طرح به مناسبت شب عید و ماه مبارک رمضان با قیمت اعلام شده از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف خبر داد.
بروزترین اخبار و فعالیت ها

درخواست مشاوره رایگان